למה שתעבדו קשה?

מגוון צ'אט בוטים אוטומטיים

שיזניקו את העסק שלכם קדימה!

מערכת אוטומטית שעובדת בשבילכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

העולם צועד לעבר ייעול תהליכים וחסכון בכח אדם עם חווית שימוש יחודית. 

בוט 101 - מילוי הטופס בצורה חדישה ויעילה

טופס 101 ידידותי, בחירת חופשה לעובד ועוד עולם של חדשנות דיגיטלית בארגון  שלכם, ערכת צ'אטבוטים שמטרותיה ליעל תהליכים בארגון, להעלות את חווית הטפסים הארוכים "ופחות נחמדים" לשפה יותר צעירה וקלילה עם מעקב אחר התשובות של העובדים בצורה נוחה ומסודרת. 

מתאים לחשבות שכר, יועצי מס, רואי חשבון, מנהלות כח אדם, ומחלקות משאבי אנוש.

בוט מתאם לך פגישות מול יומן גוגל

מערכת לתיאום פגישות על ידי צאטבוט חכם שיודע להביא את התאריכים הפנויים מהיומן גוגל של העסק. תצוגת שעות אפשריות לפגישה כולל "מיקרו-קופי" שיגרום למשתמשים להינות מהתהליך ועוד לסדר לכם את היומן.

בוט לצימרים וענף התיירות

בזמן שבעל הצימר יארגן ויסדר את הצימר, הבוט שלנו יסגור את העסקאות עבורו. 
בוט לתיירנים המאפשר התכתבות של נציג ווירטואלי עם האורחים כולל בדיקת התאריכים הפנויים ואת האפשרות לקבל מחיר לפי מספר לילות שהאורח יבחר בצורה אוטומטית, בסיום התהליך אף יציע הבוט לגולש אפשרות להזמנה אונליין במערכת משלימה. 

בוט למנהלות משאבי אנוש HR

מנהלות משאבי אנוש ! פיצחנו את השיטה לחבר את עולם הבירוקרטיה והסדר בארגון לבין חווית שימוש נוחה וקלה לתפעול הכוללת ממשקים חוויתים וחזותיים לטובת קבלת פידבקים ומשובים מעובדי הארגון.
תהליך קליטת עובדים בצורה ידידותית, בחירת מתנות לחגים ועוד…

בוט מותאם אישית לפי הצרכים של הארגון שלך

יש לכם רעיון לבוט שיכול ליעל את הארגון ? יש אוטומציה שיכולה לשחרר שעות עבודה מיותרות של עובדים? נשמח להגיע אליכם ולעשות מקר מקיף ואף לספק פתרונות קצה לשכלול הארגון על ידי שילוב כלים טכנולוגים חדשים.

בוט לתמיכה ושירות לקוחות

מכירים את זה, שלקוח מתקשר ואז יש את כל הקטע של הזיהוי של הלקוח בשביל להבין על מי מדברים ? אז בבוטים זה לא קיים כל כך, ההזדהות של הלקוח יכולה להגיע בשאלה קטנה כמו "מאיזה מייל בדרך כלל אנחנו מתכתבים ?" והופ יש לך את הכרטיס לקוח של בעל העסק מתועד בפניה מסודרת. 
פיתחנו בוט שמאפשר התחלה של שיחה והבנת הצרכים של הלקוח עם אפשרות ליציאה למענה אנושי אמיתי ב WHATSAPP או במעבר לשיחה עם נציג דרך הבוט.

צרו איתנו קשר וביחד נבנה את השיווק האוטומטי המושלם לעסק שלכם

פיורבוקס  מתמחה בפיתוח אתרים מתקדמים עם נסיון של 15 שנה בתחום. אנו מאמינים שכל לקוח צריך "אבא ואמא" לפיתוח, קידום, אחסון וניהול האתר.


נשמח ללוות אתכם בתהליך ולהיות מי שיוביל את הרעיון לפיתוח והצלחה.

דילוג לתוכן