שירותי אוטומציה לעסקים, מדיניות פרטיות.

אנחנו, בשירותי אוטומציה לעסקים מעריכים מאוד את הפרטיות שלך. לכן, ניסחנו מדיניות פרטיות זו כדי להבהיר לך בדיוק מה המידע שישמר על אודותיך, כיצד יעשה בו שימוש, למי תינתן גישה אליו, ומהן הדרכים בהן ניתן לקבל עותק מהמידע או לתקנו, במקרה שהוא אינו נכון או עדכני.

מי אנחנו?
שירות אוטומציה לעסקים הוא שירות ייחודי המאפשר לשפר את הפריון של המשתמשים בו , שימוש נכון בכלי אוטומציה שאנו מציעים מנגיש את חווית התוכן ומסירת הפרטים בצורה קלה, נוחה וידידותית.

האם אתה‬ חייב‫ למסור לנו מידע?
בהתאם לסעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות, הרי שכל פניה ל‫‬אנשים לקבלת מידע על אודותיה‫‬ מחייבת ליידע אותם‬ האם יש חובה חוקית למסירת המידע, או שמסירת המידע תלויה ברצונה‬ הטוב של מוסרת‬ המידע. במקרה זה, לא. אין חובה לספק את המידע, והעברת המידע תלויה ברצונם החופשי של נושא‫י‬ המידע.

מה המידע הפרטי שאנחנו שומרים‬ עלייך?
במשפט: כאשר אתה משתמש בשירות ויוצר איתנו קשר, אנחנו עשויים‬ לשמור מידע על אודותיך. מידע זה יכול שיהיה מידע מזהה, ויכול שיהיה מידע שאינו מזהה. המידע המזהה שאנחנו נשמור הוא שמך המלא, פרטי התקשרות, כגון מספר הטלפון שלך וכתובת הדואר האלקטרוני שלך, פרטי מיקום, כולל מיקום מדויק או מקורב, כתובת, או איזור מגורים, מזהה ייחודי, כגון כתובת IP, מזהה UDID, או מזהה פרסום, חשבונות בשירותים אחרים ורשתות חברתיות, מידע מזהה נוסף שימסר לנו באמצעות השירות וכן כל מידע שיועבר לנו במהלך השירותים, או באמצעות טפסי יצירת קשר.

מה המידע הלא-מזהה שישמר על אודותייך?
גם מידע שאינו מזהה עשוי עדיין לאפשר לאחר‫ים ללמוד על אודותיך. לכן, חשוב שתדע שאנחנו שומרים‬ את המידע הבא ואותו בלבד: מידע טכני, כגון סוג הדפדפן ומידע בנוגע לתוספים והגדרות במכשיר, מידע מפולח, אשר מאפשר לחלק את המשתמש‫ים‬ שלנו לקבוצות מותאמות, מידע בנוגע לעמודים הנצפים, לשימוש בשירות וכדומה וכן מידע טכני שיתקבל במהלך התקשורת עמך.

כיצד מידע על אודותיך נאסף?
הדרך בה מידע נאסף משפיעה על השיקולים בשימוש בשירותים שלנו. לכן, חשוב שנספק מידע בדיוק לגבי איסוף המידע שלך. אנחנו אוספ‫ים את המידע שנמסר לנו בזמן השימוש בשירות שלנו בלבד.

כיצד נעשה שימוש במידע על אודותיך?
הדרך בה נשתמש במידע עלייך משפיעה על הבחירות השונות, והם המטרות הרלוונטיות לעיבוד המידע. אנחנו לצרכי מתן השירות, לצרכי פרסום, שיווק ומכירות, לדיוור ישיר, נעביר חלק מהמידע לשותפים העסקיים שלנו, מייצרים‬ פרופילים לספק שירותים בצורה טובה יותר, נטייב מידע של שותפים‬ עסקי‫ים‬ שלנו ואם נתבקש על ידך להעביר מידע לגורם מסוים, אנו נעשה זאת.

למי עוד יש גישה למידע?
ככלל, ככל שלפחות ‫א‬נשים יש גישה למידע על אודותיך, כך יותר טוב. במקרה של השירות שלנו, יש גישה לעובד‫ים‬ שלנו, תחת חובת סודיות, לספקי‫‫ם‬ שירות שלנו, שמסייעים‬ לנו במתן השירות, לשותפ‫ים‬ עסקיים שלנו, המשתמשים‬ במידע לצרכיהם‬, לרשויות אכיפת חוק, אם אלו יציגו דרישה מוסמכת, למשתמש‫ים‬ אחרים‬ בשירות, איתם יצרתם‬ קשר, לחוקרים‬ המשתפים‬ עמנו פעולה, לצרכי שיפור השירות, לספקים‬ תשלומים והנהלת חשבונות שלנו, שעשויים גם להעביר דיווחים לרשויות מס בהתאם לחוק; כמו כן, יתכן כי במקרים מסוימים אנחנו נספק גישה זמנית למי שדרוש׌ לנו לאספקת השירות, תחת הסכם עיבוד מידע ספציפי.

מיהם הצדדים השלישיים להם יש גישה?
צדדים שלישיים הם שירותים חיצוניים המקבלים גישה למידע ומסייעים לנו במתן השירות. כל אחד מהם חותם על מסמך שנקרא "הסכם עיבוד מידע" ובתרחיש אופטימלי, נערכה בדיקת נאותות לפי הנחיות הרשות להגנת הפרטיות על שימוש במיקור חוץ. במקרה שלנו, אנחנו מאפשרים למספר צדדים שלישיים להשתמש במידע, לרבות שירות Google Analytics שמספק שירותי סטטיסטיקה לאתר, שירות Intercom.io שמספק תמיכה טכנית, שירות MailChimp ששולח דואר אלקטרוני עבורנו, המאגר הביומטרי, שמקבל מאיתנו את המידע שלך

האם את‫ה‬ יכול לעיין במידע, לתקן או לעדכן מידע הנוגע אלייך?
בהתאם לסעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות, זו זכותך לעיין במידע השמור עלייך. בהתאם לסעיף 14 לחוק, תוכל לעדכן או לתקן מידע שאינו עדכני עוד. על פי החוק הישראלי, אין חובה לאפשר לך למחוק מידע, אך אם תפנה לממונה על הגנת הפרטיות במאגר, הו‬‬‫א‬ ‫י‬וכל לספק לך מענה ספציפי לסוגיה זו.

ומה עם עוגיות?
עוגיה היא קובץ קטן שמושתל על המחשב שלך, ומאפשר לנו לחסוך מילוי פרטים כמו פרטי התחברות והתקשרות בכל עמוד. מצד שני, גורמ‫ים‬ עוינים‬ יכולים‬ להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחריך לאורך הרשת. במקרה של השירות שלנו, אנחנו משתמש‫ים‬ בעוגיות שלנו ושל צדדים שלישיים.

ומה עם אירועי אבטחה?
נכון להיום, החוק הישראלי אינו מחייב בעלי מאגר מידע לעדכן אותך על אירועי אבטחת מידע שהתרחשו, אלא דורש כי הדיווח יגיע לרשות להגנת הפרטיות. אלא, שתמיד בעלת‬ מאגר יכול‫ים‬ לספק לך הגנה טובה יותר. במקרה שלנו, אנחנו עומד‫ים בחובה החוקית, ונדווח במקרה שבו רשות מוסמכת תורה לנו לדווח על אירוע אבטחה. תלונות תבחן לפי שיקול דעתנו.

שינויים ועדכונים
ככל שיהיו שינויים ועדכונים במסמך זה, אנו נביא אותם לידיעתך בהקדם, על ידי עדכון אתר האינטרנט שלנו, או על ידי שליחת הודעה לכלל המשתמש‫ים‬ שלנו.