אחסון שרתים

בקרב בעלי עסקים (לקוח קצה) יש לפעמיים חוסר הבנה שמביא את הלקוח לחשוב שהוא צריך אחסון שרת בכדי שהאתר העסקי שלו יהיה פעיל וזמין, אז נעשה בואו נעשה בזה סדר.

אחסון אתרים

אחסון שרת יעודי ( Colocation ) – מונח של אחסון שרת פיזי בארון שרתים בחוות שרתים.

אחסון שרת VPS – לקיחת מערך קבצים הקשורים למכונה ווירטואלית והשמתם במכונה פיזית קיימת או בענן.

אחסון חשבון בשרת – חשבון בשרת פיזי או ווירטואלי משמש בעיקר לאתרים קטנים.

‏עם כל כך הרבה חברות אחסון אתרים זמינות, קשה להחליט איזו מהן מתאימה לך ביותר. למרות שיש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון, כמו מחיר, תכונות ושירות לקוחות, הנה כמה גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ספק אירוח אתרים.

‏ראשית, יש לשקול את התקציב שלך. חברות אחסון אתרים רבות מציעות רמות שונות של שירות וחבילות תמחור. חלקם עשויים להציע חבילה בסיסית המתאימה למי שרק צריך אתר אינטרנט בסיסי, בעוד שאחרים עשויים להציע חבילות חזקות יותר הכוללות תכונות נוספות. יש לשקול את התכונות שצריך ולקבוע מה נמצא במסגרת התקציב שלך.

‏שנית, יש לשקול את התכונות המוצעות. חברות אירוח אתרים שונות מציעות תכונות שונות, כגון תמיכה במסד נתונים, חשבונות דואר אלקטרוני ובוני אתרים. קבע אילו תכונות נחוצות כדי לענות על צרכי האתר שלך. לדוגמה, אם אתה צריך מסד נתונים, ודא שתוכנית אירוח האינטרנט שתבחר מציעה תמיכה במסד נתונים, תתפלאו לשמוע שלא תמיד צריך את כל התכונות ולפעמים משלמים על דברים שלא צריכים.

‏שלישית, יש לשקול את שירות הלקוחות המוצע. שירות לקוחות טוב חיוני לאתר מצליח. חפש חברות אחסון אתרים המציעות תמיכה 24/7 ויש להן מוניטין טוב, מומלץ מאוד לנסות לבחון איזה חברה נותנת יחס אישי ולא בוט ועוד דבר, תמיכה בוואטסאפ נחשבת לזמינה ונוחה אצל משתמשים רבים ויש לשקול זאת.

‏לבסוף, יש לשקול את האמינות של ספק אירוח אתרים. חפש חברות אחסון אתרים שיש להן רקורד טוב של זמן פעולה ומהירות. יש לוודא שהחברה שתבחר אמינה ויכולה להתמודד עם צרכי האתר שלך.

‏בחירת ספק אירוח אתרים נכון יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, אם אתה מחשיב את גורמי המפתח המפורטים לעיל, אתה יכול להיות בטוח שתמצא את ספק האירוח המתאים לאתר שלך.